Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną (5 maja 2019)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 12.30. A do przewodniczenia następujące grupy: godz. 13.15 - i Kręgi Rodzin; godz. 14.00 – Wspólnota Marana-tha i Rada Duszpasterska, godz. 15.00 – Grupa mężczyzn „Semper Fidelis” i Służba Liturgiczna Ołtarza; Grupa Dorosłych Ministrantów; godz.16.00 - Wspólnota Różańcowa im św. Jana Pawła II; godz.17.00 - Wspólnota Różańcowa im. św. Faustyny.

Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe – od poniedziałku do soboty ok. godz. 18.30 (po wieczornej mszy św.) Natomiast w niedziele o godz. 17.30.

Spotkanie wspólnoty młodzieżowej we wtorek o godz. 18.30.

W sobotę o godz. 11.00 w naszej parafii przeżywać będziemy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. .według podanego wcześniej grafiku: poniedziałek, wtorek, czwartek o 18.45. Sakrament Pokuty dla dzieci w piątek o godz. 16.30.

W niedzielę podczas mszy o godz. 12.30 będzie obchodzić Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Okazja do spowiedzi dla dzieci w piątek o godz. 15.00.

Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.

W przyszłą niedzielę II niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na budowę naszego kościoła.

W lutym przyszłego roku organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę po Mszy Świętej wieczornej ok. 18.45 w kawiarence. Szczegóły u księdza Roberta.

Jutro rozpoczynają się egzaminy maturalne. Pamiętajmy o maturzystach w naszych modlitwach,

U ministrantów można nabyć pismo biblijne „ Galilea”.