Ogłoszenia na IV Niedziela Wielkiego Postu (31 marca - 6 kwietnia 2019)

IV Niedziela Wielkiego Postu (31 marca - 6 kwietnia 2019)

W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na:

DROGĘ KRZYŻOWĄ (w piątki)

dla dzieci - godz. 17.00

dla dorosłych rano o 8.30

wieczorem dla dorosłych i młodzieży o 18.30

na godz. 19.30 dorosłych i pracujących do późna oraz Rodziców modlących się za dzieci.

Drogę z rozważaniami dla dorosłych przygotuje wspólnota „Betlejem”.

GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjny (w niedziele) - godz. 17.15.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź święta od godz. 16.30.

Odwiedzimy chorych: ks. proboszcz i ks. Rafał w piątek, ks. Robert – w sobotę.

Nabożeństwo I soboty o godz. 8.30.

W sobotę o 11.00 spotkanie wspólnoty dziecięcej Betlejem na które zapraszamy rodziców.

Spotkanie wspólnoty młodzieżowej we wtorek o 18.30.

Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę na Litwę Łotwę, Estonię i do Finlandii w czwartek po mszy wieczornej o 18.30 w kawiarence.

13 kwietnia organizujemy wyjazd na Misterium Męki pańskiej do Górki Klasztornej. Zapisy w zakrystii lub u ks. Rafała.

Przy wyjściu z kościoła są do nabycia paschaliki na stół wielkanocny.

Wszystkich, którzy by chcieli się włączyć w przygotowanie oprawy Triduum Paschalnego zapraszamy na próby: w poniedziałek i czwartek na godz. 20.00.

Za tydzień odbędzie się coroczna zbiórka na rzecz podopiecznych hospicjów "Pola nadziei". Przed naszym kościołem wolontariusze będą zbierać datki, które zasilą budżet hospicjów. W podziękowaniu każdemu darczyńcy przekażą żonkil – kwiat symbolizujący nadzieję.

Za dwa tygodnie przypada Niedziela Palmowa. Gdyby ktoś miał bukszpan i mógł nam go trochę podarować, to prosimy o pozostawienie go pod koniec tygodnia w kruchcie Kaplicy.

Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. Od listopada cały czas nasza świątynia jest ogrzewana, żeby nam wszystkim było ciepło. Za ofiary serdecznie dziękujemy.