Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą

VII Niedziela Zwykła (24 lutego – 2 marca 2019)

W sobotę nasza parafia obchodziła odpust, wspomnienie naszego Patrona, św. Polikarpa. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się i włożyli swój wkład w przygotowanie uroczystości odpustowej: Radzie Duszpasterskiej, diakonii muzycznej, p. Alicji za dekorację, Paniom, które przygotowały kolację dla naszych gości, Służbie liturgicznej Ołtarza, Panom kościelnym, Paniom sprzątającym Kościół i wszystkim, którzy włożyli swój trud i serce.

Udzielenie sakramentu bierzmowania przewidziane jest w naszej parafii na 4 marca (poniedziałek). Szafarzem bierzmowania będzie ks. Biskup Wiesław Szlachetka.

W poniedziałek rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Spotkania będą odbywały się codziennie po Mszy Świętej wieczornej połączone z Nowenną do Ducha Świętego i próbami. Pierwsze spotkanie jutro w poniedziałek o godz. 18.30. Obecność wszystkich kandydatów obowiązkowa.

Spowiedź dla młodzieży przed Bierzmowaniem w sobotę o godz. 16.30 w kościele.

W tym tygodniu w związku z przygotowaniami do Bierzmowania nie będzie spotkania wspólnoty młodzieżowej.

W poniedziałek spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w kościele o godz. 17.00

W Piątek przypada I piątek miesiąca. Ks. Proboszcz i Ks. Rafał odwiedzą swoich chorych w piątek, a ks. Robert w sobotę.

Spowiedź pierwszo piątkowa od godziny 16.30.

Nabożeństwo I soboty o godz. 8.30.

Zbiórka dla ministrantów i aspirantów w sobotę o godz. 9.00.

Spotkanie scholki dziecięcej w sobotę o godz.10.00 a spotkanie wspólnoty dziecięcej Betlejem o godz. 11.00.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w czwartek 7 marca o 19.00 w Kościele.

8 marca zapraszamy Małżeństwa na spotkanie organizacyjne nowo powstającego Kręgu Wspólnoty Domowego Kościoła. Początek spotkania o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej.

W piątek, w sąsiedniej parafii, rodzina z ul. Biwakowej straciła dom w pożarze. Na osowskich stronach internetowych: www.osowa.com i www.osowa24.pl dostępny jest numer konta stowarzyszenia w celu wsparcia poszkodowanch.

Przyjęcie do Pierwszej Komunii Świętej w 2020 roku, odbędzie się w sobotę, 16 maja.