• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Parafia pw. św. Polikarpa
Biskupa Męczennika
w Gdańsku-Osowej

Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą

Email Drukuj PDF
V Niedziela Zwykła (10– 16 lutego 2019)

1.

Dzisiaj II niedziela miesiąca. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które będą przeznaczone na budowę naszego kościoła. 23 lutego nasza parafia będzie przeżywała odpust – święto naszego Patrona św. Polikarpa. Uroczystej mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. Bp Wiesław Szlachetka. Na tę uroczystość przewidujemy zainstalowanie ołtarza, ambonki i chrzcielnicy. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które ufundowały nam chrzcielnicę i ambonkę i wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę na realizację ołtarza. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

2.

W poniedziałek przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które obchodzone jest w Kościele jako Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji podczas Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 wszystkim starszym i chorym udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych.

3.

Nabożeństwo Fatimskie w środę o 20.00.

4.

Msza święta za Ojczyznę w sobotę o godz.18.00 – tradycyjnie 16-każdego miesiąca.

5.

Wszystkim rozpoczynającym ferie zimowe życzymy dobrego wypoczynku i bezpiecznych podróży. Niech św. Polikarp ma w opiece wszystkie dzieci i młodzież.

6.

Odszedł do wieczności śp. Robert Wiński, l.48. Dobry Jezu…