Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą

IV Niedziela Zwykła (3– 9 lutego 2019)

Zakończyliśmy wczoraj wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za serdeczne przyjęcie, gościnność, życzliwość oraz za ofiary, które będą przeznaczone na realizację ołtarza w naszej świątyni.

Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 12.30. A do przewodniczenia następujące grupy: godz. 13.15 - i Kręgi Rodzin; godz. 14.00 – Wspólnota Marana-tha i Rada Duszpasterska, godz. 15.00 – Grupa mężczyzn „Semper Fidelis” i Służba Liturgiczna Ołtarza; Grupa Dorosłych Ministrantów; godz.16.00 - Wspólnota Różańcowa im św. Jana Pawła II; godz.17.00 - Wspólnota Różańcowa im. św. Faustyny.

W poniedziałek o godz. 18.30 w kościele odbędzie się spotkanie dla Rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania i dzieci pierwszokomunijnych wznowimy po feriach.

W czwartek 7 lutego rozpoczyna się Tydzień Małżeństwa. W ciągu 7 dni małżonkowie mogą wziąć udział w spotkaniach i wykładach, warsztatach prowadzonych przez specjalistów i duchownych. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.tydzienmalzenstwa.pl

Spotkanie scholki dziecięcej w sobotę o 10.00. Nie będzie natomiast spotkania Wspólnoty Dziecięcej Betlejem.

W niedzielę, 10 lutego, przypada 99. rocznica zaślubin Polski z Morzem. Msza św. w intencji Ojczyzny i Ludzi Morza odbędzie się w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku (Fara Pucka) o godz. 10.00.

Odszedł w ostatnim czasie do wieczności śp. Eugeniusz Janowicz, l.74. Dobry Jezu…