Ogłoszenia na 4. Niedzielę Adwentu

Ogłoszenia na 4. Niedzielę Adwentu ( 24 grudnia 2017r.)

Dzisiaj przypada IV niedziela adwentu. Msze św. przed południem odprawimy według porządku niedzielnego. Po południu msza wigilijna dla dzieci (tzw. Pasterka dla dzieci) o godz. 16.00, a Pasterka dla wszystkich o godz. 24.00.

Zostało jeszcze kilkanaście świec Caritas na stół wigilijny. Wszystkim, którzy przez zakupienie tych świec włączyli się w „Dzieło Pomocy Dzieciom” serdecznie dziękujemy.

W poniedziałek przypada Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego.

We wtorek obchodzić będziemy II Dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana pierwszego męczennika. W tym dniu będziemy zbierali do puszek ofiary na uczelnie katolickie.

Sumę parafialną o godz. 12.30 odprawi Ks. Bp Wiesław Szlachetka

Bardzo dziękujemy parafianom, którzy podarowali nam choinki do naszego kościoła.

Ukazał się świąteczny numer Biuletynu Parafialnego PAROIKIA. Znajdziemy w nim m.in. kalendarz kolęd.

W tym tygodniu, po świętach kolęda:

29.12.(Pt) – ul. Galaktyczna i Owczarnia (godz. 17.00-21.00)

30.12. (So) – Międzygwiezdna i Gołębiewo (godz. 14.00-21.00)

W czasie Kolęd Msze św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 8.00 i 16.00. Natomiast w soboty – tylko o godz. 8.00 (w tym okresie w soboty nie będzie Mszy św. wieczornej).

Kancelaria Parafialna przez cały okres kolędowy czynna bezpośrednio po każdej Mszy św.

W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość św. Rodziny z Nazaretu.

W przyszła niedzielę przypada także ostatni dzień roku. Po mszy św. o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo dziękczynne, które zakończy stary rok. Nie będzie mszy świętej o godz. 19.15.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Maria Jarecka, i śp. Adam Krauze. Dobry Jezu a nasz Panie…