Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Chrystusa Króla

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata (26 listopada 2 grudnia 2017 r.)

Dzisiaj z okazji Uroczystości Chrystusa Króla po każdej mszy świętej dokonamy odnowienia ubiegłorocznego aktu Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Dzisiejsza uroczystość jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego, w przyszła rozpocznie się Adwent.

Spotkania przygotowujących do I Komunii Świętej i bierzmowania według ustalonego porządku.

Katecheza dla dorosłych we wtorek po wieczornej Mszy świętej. Temat: Drogi prowadzące do poznania Boga”.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź św. w tym dniu od godz. 16.30. Odwiedziny chorych: ks. proboszcz – i ks. Rafał w piątek; ks. Krzysztof – w sobotę.

Nabożeństwo Pierwszej Soboty – po mszy św. o godz. 8.00.

Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 12.30 indywidualne błogosławieństwo małżonków Najświętszym Sakramentem.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję naszej parafii - paczki pełne marzeń dla nieuleczalnie chorych dzieci z dwóch Hospicjów w Gdańsku, rodzin w trudnej sytuacji materialnej i osób bezdomnych.

Poświęcony opłatek świąteczny tradycyjnie przynoszą do naszych domów przedstawiciele Rady Duszpasterskiej. Serdecznie dziękujemy za każdy gest życzliwości i ofiary składane na budowę kościoła. Dziękujemy Radzie Duszpasterskiej za podjętą posługę na rzecz naszego wspólnego dzieła.

Szkoła Biblijna naszej archidiecezji wydała pierwszy numer czasopisma: Galilea”, które ma służyć lepszemu zrozumieniu Pisma Świętego. Czasopismo możemy nabyć wychodząc z kościoła w cenie 7,50.