• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Parafia pw. św. Polikarpa
Biskupa Męczennika
w Gdańsku-Osowej

Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą

Email Drukuj PDF
Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą (12-18 listopada 2017 r.)

1.

Dzisiaj II niedziela miesiąca. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które będą przeznaczone na budowę naszego kościoła: na ułożenie kostki brukowej wokół kościół. Za każdy gest życzliwości i pomocy serdecznie dziękujemy.

2.

Nabożeństwo fatimskie we wtorek o godz.20.00.

3.

Msza święta w intencji Ojczyzny w czwartek o godz.18.00, zawsze 16-każdego miesiąca.

4.

Spotkania przygotowujących do I Komunii Świętej i bierzmowania w tym tygodniu nie będzie.

5.

Za dwa tygodnie będziemy obchodzili Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W niedziele listopada trwa zbiórka na Gdańskie Seminarium Duchowne. W naszej parafii zbiórka odbędzie się w przyszła niedzielę, dlatego taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego Gdańskiego Seminarium Duchownego.

6.

Nasza Parafia organizuje paczki pełne marzeń dla nieuleczalnie chorych dzieci z dwóch Hospicjów w Gdańsku, rodzin w trudnej sytuacji materialnej i osób bezdomnych. Dziękujemy tym, którzy włączą się w to dzieło miłosierdzia. Zostały przygotowane specjalne karteczki opisujące dziecko, rodzinę lub osobę bezdomną wraz z marzeniem oraz wszystkie inne informacje. Karteczki możemy odebrać w zakrystii w przyszłą niedzielę. Karteczkę doczepiamy do swojego podarunku i przynosimy w niedzielę 26 listopada.

7.

Niech Bóg nas i nasze rodziny błogosławi.