Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą (22-30 października 2017 r.)

Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do modlitwy różańcowej. Różaniec jest szczególną szkołą miłości, dzięki której budujemy wspólnotę rodzinną, parafialną, wspólnotę całego Ludu Bożego. Matka Boża nieustannie nas zachęca, abyśmy odmawiali różaniec.

Nabożeństwa Różańcowe w październiku:

- dla Dzieci – we wtorki o godz. 17.00.

- dla Młodzieży i Dorosłych – codziennie (poniedziałek –piątek) o godz. 18.30 po wieczornej mszy św.

- w soboty i niedziele różaniec odmawiamy w gronie rodzinnym

Bardzo zachęcamy, aby wspólnie w soboty i w niedziele podjąć modlitwę różańcową w naszych małżeństwach i rodzinach.

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. W tym roku będziemy go przeżywać pod hasłem „Idźcie i głoście”.

Spotkania przygotowujące do I Komunii Świętej i bierzmowania według ustalonego porządku.

Spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w środę po modlitwie różańcowej o godz. 19.00

W piątek spotkanie Kościoła Domowego o godz. 19.00.

W sobotę wyjeżdżamy na spotkanie modlitewne do Obór. Wyjazd z parkingu przed kościołem o godz. 7.00. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u ks. Rafała.

Wkrótce będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przy wejściu do kościoła są wyłożone kartki do wypominek. Można taką kartkę zabrać do domu, wypisać imiona zmarłych, których chcemy polecić modlitwie Kościoła i w następną niedzielę przynieść do Kościoła. Warto zatroszczyć się o tych naszych bliskich zmarłych, którym niejednokrotnie tak wiele zawdzięczamy, a którym możemy okazać pomoc przez modlitwę. Różaniec za zmarłych będzie odmawiany codziennie przez Oktawę Dnia Zadusznego oraz w każdą środę przez cały listopad.

W nocy z soboty (28.10) na niedzielę (29.10) przechodzimy na czas zimowy, czyli cofamy zegarki o godzinę i śpimy o godzinę dłużej.

Jutro, w Niedzielę 22 października nasza parafia będzie przeżywała wizytację kanoniczną. Wizytacji dokona ks. Bp Zbigniew Zieliński, który o godz.12.30 będzie przewodniczył uroczystej sumie parafialnej.