Spływ kajakowy Radunią 11.05.2013

JEDNODNIOWY SPŁYW KAJAKOWY RADUNIĄ

11.05.2013 r. (sobota)

Na trasie: Rutki – Żukowo - Lniska

Organizatorzy spływu  Oddział ZK-P Chwaszczyno serdecznie zapraszają sympatyków tej formy turystyki kwalifikowanej , a szczególnie dzieci i młodzież szkolną ,do uczestnictwa.

Wyjazd :
•    z parkingu przy kaplicy parafialnej św. Polikarpa w Gdańsku Wysokiej – 8.00
•    z zatoki przy rondzie w Chwaszczynie – 8.15
•    z przystanku w Tuchomku – 8.30

W programie:
Zwiedzanie Jaru Raduni w Babim Dole, stanowiska archeologicznego w Trątkownicy, elektrowni w Rutkach, kościoła i kaplicy w Żukowie  z przewodnikiem z czasem przeznaczonym na spożycie posiłku we własnym zakresie (herbata, kawa, woda mineralna w autobusie po 2 zł)
Zakończenie spływu w Lniskach ok. godz. 15.00
Powrót do Chwaszczyna ok. 16.00

Odpłatność od uczestnika 20,-  za przejazd autobusem + przewodnik w Żukowie + wypożyczenie i transport kajaków + ubezpieczenie

Kontakt z organizatorami :
     Mariusz Stopowski (058) 7605423
     Henryk Stachurski : 501 061170